Замок врізний AGB CENTRO під циліндр латунь
Рекомендуємо замки міжкімнатні компанії Alban Giacomo SpA, відомої усьому світу під абревіатурою AGB.
Дверні замки та механізми, а також елементи запірно-кріпильних систем для дверей виготовляються 100% в Італії.
Замки серії Centro призначені для використання на вхідних та міжкімнатних дерев'яних дверях. Замикання дверей здійснює клямка, яка працює від натискної ручки, а також ригель, що працює від повороту циліндра. У замках AGB Centro клямка розташована у верхній частині та виготовлена з металу.
Клямка у всіх механізмах AGB Centro реверсивна, що дозволяє встановлювати її на двері будь-якої сторони.
Міжцентрова відстань у замків Centro – 85мм.
Ідеальне оздоблення лицьової планки замку, а також різноманітна кольорова гама дозволяє використовувати дверні механізми AGB Centro у будь-яких інтер'єрах.
Бездоганна якість механічного замку AGB Centro забезпечила відмінну репутацію серед користувачів.
Дверні ручки, циліндри і планки у відповідь підбираються за конкретними завданнями і купуються окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Золото |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 2 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 130 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 590 ₴











