Вимикач двоклавішний Cariva Legrand
Вимикачі Cariva — швидке та якісне рішення під час ремонту. Зручний монтаж: в установну коробку кріпиться механізм, рамка та накладка. Дріт під'єднується за допомогою самозатискачів, що заощаджує час і загалом полегшує роботу. Вимикачі розраховані на номінальний струм 10 А та напруга 250 В. Механізми постачаються вже з накладкою. У серії передбачено два колірні рішення накладок — білий і слонова кістка.
Рамка до вимикача купується окремо.

Розміри механізму представлені на малюнку нижче.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Голосове управління | Ні |
| Дистанційне управління | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 0.75 кв.мм |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 71 мм |
| Висота | 71 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 ₴










