Імпульсне реле Finder 20.22.8.230.0000
Імпульсне реле Finder 20.22.8.230.0000.
Модульне крокове реле (живлення 230VAC, бістабільні двоконтактний перемикач, 2НО, 16А)
Характеристики:
• Ширина модуля 17.5 мм
• Кнопка перевірки з механічним індикатором
• Можливість вибору з 6 послідовностей перемикання
• Живлення змінного і постійного струму
• Можливість підключення кнопок з підсвічуванням з додатковою деталлю 026.00
• Установка на рейку 35 мм (EN 60715)
• Матеріал контактів - бескадмиевый
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість перемикаючих контактів | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Комутаційна зносостійкість | 100000 циклів |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість модулів | 1 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Споживана потужність | 6.5 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 84 мм |
| Висота | 58.4 мм |
| Ширина | 17.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 30 А |
| Мінімальний струм комутації | 16 А |
| Напруга | 250 |
| Мінімальна робоча температура | -40 |
| Максимальна робоча температура | 40 |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Тип запчастин | Реле |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 371 ₴











