Вимикач одноклавішний з підсвічуванням Viko Carmen кремовий


Вимикач одноклавішний з підсвічуванням Viko Carmen кремовий
Вимикач з підсвічуванням VIKO Carmen має червону пластмасову вставку на клавіші. За допомогою такої LED-підсвічування вимикач легко знайти в темряві.
Дизайн вимикачів Carmen відрізняється округлими згладженими лініями і правильними формами. Вони відмінно поєднуються з будь-якими інтер'єрними рішеннями. Виконані в класичних кольорах: білий і кремовий.
Вони легко монтуються з шурупами або без (більш сучасний варіант - це швидке з'єднання). Ступінь захисту вимикачів Carmen – IP 20, що дозволяє встановлювати їх в житлових і адміністративних приміщеннях.
Якщо є необхідність встановити кілька вимикачів (або вимикача і розетки) блоком, передбачені спеціальні рамки на кілька місць. У цій серії представлені додаткові горизонтальні та вертикальні рамки: 2-х, 3-х, 4-х, 5-ти та 6-ти місні. Одинарна рамка при цьому легко знімається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Колір кнопки | Кремовий |
| Підсвічування | Так |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82.5 мм |
| Висота | 80.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 157 ₴



