Вимикання 2-х клавішних Viko Carmen кремовий
Вимикач 2-х клавішний VIKO Carmen дозволяє керувати різними лампами або групами ламп з одного місця. Його конструкція дуже корисна для управління освітленням, тому що світло можна включати і вимикати частково, освітлюючи лише потрібну зону. Інші лампи є вимкненими, завдяки чому можна економити електроенергію.
Дизайн вимикача відрізняється округлими згладженими лініями і правильними формами. Він буде чудово пов'язуватися з будь-якими інтер'єрними рішеннями. Вимикач VIKO Carmen було виконано в класичних кольорах: білий і кремовий.
Вони прості в монтажу, можуть встановлюватися з шурупами і без (більше сучасний варіант - це швидке з'єднання). Степінь захисту вимикачів Carmen — IP 20 — дозволяє встановлювати їх у житлових і адміністративних приміщеннях.
Якщо вам потрібно встановити декілька вимикачів (або вимикач і розетки) блоком, ви можете встановити деякі рамки на декілька місць. У цій серії представлені додаткові горизонтальні і вертикальні рамки: 2-х, 3-х, 4-х, 5-ти і 6-ті місцеві. Одинарна рамка легко знімається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Колір кнопки | Кремовий |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82.5 мм |
| Висота | 80.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 150 ₴





