Ручка дверна Mandelli DUO матовий хром/аквамарин скло (акрил)
Дверна ручка Mandelli DUO матовий хром/аквамарин скло(акрил)
Дверні ручки Mandelli цінуються саме за витонченість ліній і форм, ідеальність пропорцій і вишуканість стилю. Їх легко впізнати завдяки їх незвичайності і елегантності. Вони легко завойовують визнання найвимогливіших покупців своєю вишуканістю і ідеальною якістю.
Фурнітура Mandelli виробляється з чистого латуні з фінішним нанесенням спеціального захисного покриття, що захищає вироби від стирання і агресивного впливу атмосферних факторів та ультрафіолету. Моделі дверних ручок Mandelli виконані як в традиційному стилі (матові і глянсові золото, хром, нікель), так і в ексклюзивному виконанні: антична бронза, чорне золото, з елементами з муранського скла, порцеляни й цінних порід дерева. Комплектація: - пара ручок на одні двері, - шток, - саморізи.
Додатково можна придбати: - Накладка під WC фіксатор - Накладка під ключ (циліндр)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mandelli |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Колір | Бірюзовий |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 62 мм |
| Довжина ручки | 148 мм |
| Діаметр розетки | 51 мм |
| Висота розетки/планки | 7 мм |
- Ціна: 3 000 ₴












