Автоматичний вимикач ABB 25A S202 C25
Автоматичний вимикач призначений для захисту провідників, від перегрівання та короткого замикання.
System pro M compact являє собою найповнішу серію модульних автоматичних вимикачів і пристроїв захисного вимкнення з усіх наявних на ринку. Ця серія застосовується в житлових будинках, комерційних і промислових будівлях. Завдяки сучасним технічним характеристикам, нові автоматичні вимикачі серії system pro M compact є найкращим рішенням для будь-якого завдання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Комутаційна зносостійкість | 20000 циклів |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 76.5 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 118 ₴









