Вимикач одноклавішний Asfora Schneider Electric кремовий
Вимикач одноклавішний Asfora Schneider
Одноклавішний вимикач для вмикання/вимикання однієї групи світла. Витончений, елегантний дизайн, що гармонійно поєднується практично з будь-яким інтер'єром. Вимикач Asfora від Schneider Electric виготовлений із високоякісних матеріалів, з часом не тьмяніють.
Вимикач встановлюється швидко та легко: за допомогою безгвинтових затискачів дріт вводиться в клему одним натисканням.
Усі продукти серії Asfora відповідають останнім стандартам якості та безпеки, вони створені так, щоб витримувати щоденне активне використання впродовж багатьох років. Лаконічний дизайн вимикача та інших виробів цієї лінійки підходить для житла, дизайнерських рішень, офісів та готелів.
Серія максимально продумана для зручного використання. Містить звичайні та кнопкові вимикачі, димери, вимикачі для жалюзі, USB-розетки, силові та комунікаційні розетки (RJ45, HDMI, TV, TV/R/SAT).
Якість та дизайн серії Asfora виправдовують Ваші очікування від Schneider Electric.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Колір кнопки | Кремовий |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Потужність | 2300 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Перетин проводів, що підключаються | 1 кв.мм |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 142 ₴










