Замок для пластикових дверей SANTOS Profile Lock 726 85/25 35
Дверний замок SANTOS Profile Lock 726 - врізний циліндровий вузькопрофільний замок для ПВХ-дверей з міжцентровою відстанню 85мм і баксет 25мм.

Основний профільний замок під циліндр DIN. Сумісний із фурнітурою для профільних дверей з міжцентровою відстанню 85мм. Баксет даної моделі замку 25мм (баксет - це відстань по горизонталі від краю лицьової планки замка до середини отвору під квадрат для ручки).
Технічні характеристики замків SANTOS 726 для профільних дверей:
• Міжцентрова відстань (А) – 85,90,92 мм;
• BackSet (В) – 20,25,30,35 мм;
• Глибина корпусу (L) – 33,38,43,48 мм;
• 1 прямий ригель, що замикає;
• Вихід ригеля – 16 мм;
• Реверсивна заскочка;
• Сторонность - універсальний (правий / лівий);
• Торцева планка: обробка - нержавіюча сталь, ширина - 22 мм.
Країна виробник: Португалія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santos |
| Країна виробник | Португалія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Для металлопластиковых дверей, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 25 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видалення ключового отвору (Backset) | 35 |
- Ціна: 718 ₴


Відправка з 17 квітня 2026
