Замок врізний Kale 152 3MR нікель.
Дверний замок Kale 152 3MR нікель.
Дверний замок Kale 152 3MR нікель - це основний врізний замок з трьома циліндричними ригелями. Замок призначений для установки на металеві та дерев'яні двері. Дверний замок Kale 152-3MR дозволяє встановлювати захисний протектор на серцевину. Засувка замка управляється натискною ручкою. Механізм засувки реверсивний, тому ліва або права двері, не має значення.
Базова комплектація включає механізм замку, комплект кріплення, відповідна планка і декоративні накладки, які випускаються в двох опціях: латунь і нікель.
Дверні ручки, циліндровий механізм, протектор купуються окремо.
Виробництво KAlE KILIT(Туреччина).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель матовий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Резервна система відкривання | Немає |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Комплект тяг | Ні |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Кишеня для замку | Ні |
| Відповідна планка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
| Загальні | |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 176 мм |
| Вага | 0.872 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Нікель |
| Вага | 0.872 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528 ₴
- Спосіб упаковки: кортона коробка













