Розетка із заземленням ABB Zenit біла
Колір розетки N2288 BL RAL 9010 — чисто-білий.
Розетка із заземленням ABB Zenit N2288 модульного типу з можливістю встановлення на DIN-рейку, в кабель-канал, у панелі та бокси.
Номінальний струм розетки із заземленням ABB Zenit N2288 - 16А.
Усі механізми вимикачів і розеток серії ABB Zenit виготовлені з екологічно чистих матеріалів.
Серія Zenit для тих, хто хоче мати найкраще.
Механізми розеток входять до комплекту з накладками. Рамки та суппорти купуються окремо.

Серия Zenit була оновлена та модернізована наприкінці 2010 року. Був розроблений новий надійний механізм вимикача на струм 16 А. До елементів із пластику були додані такі матеріали, як-от чорне та біле скло, сланець, сталь, венге.
Сланець — один із найдовговічніших матеріалів. Термін його експлуатації обчислюється століттями, його вибирали королі та знати для своїх замків і помість.
Вимикачі та розетки Zenit ABB (Іспанія)
- модульна концепція
- велика кількість функцій та аксесуарів
- м'яка, зелена світлодіодна підсвітка (легко замінюється світлодіод)
- зменшена монтажна глибина механізму (21 мм)
- гвинтові та безгвинтові клеми
- всі механізми розраховані на струм 16 А
- можливість персонифікації
- сталеві супорти з фіксаторами, 2-постовий супорт
- ергономічні клавіші БВ-контактів
- підтримуються рамки стандарту USA/ITA
- всі SCHUKO-розетки зі шторками й без центрального гвинта
- аксесуари для монтажу на DIN-рейку, у кабель-канал, у панелі та бокси
- механізми виготовлені з екологічно чистих матеріалів
Механізми входять до комплекту з накладками. Рамки купуються окремо.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 42 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴










