Терморегулятор terneo rk
Терморегулятор призначений для керування роботою електрокотла та системою нагрівання трубопроводів на основі нагрівального кабелю. Пристрій здатний підтримувати температуру від -55 до 125 °C, а дані про температуру надходять до нього від цифрового датчика (входить до комплекту). Особливістю терморегулятора є те, що він може застосовуватися для систем із великою потужністю навантаження (до 7000 ВА).
Найкраще підходить для відповідальних завдань
Терморегулятор зручно застосовувати для:
- підтримки постійної температури в системах трубопроводів (наприклад, у зимовий період);
- забезпечення стабільної роботи електрокотлів великої потужності;
- модернізації старого електрокотла;
- обігріву каналізаційної системи.
Керування водяною теплою підлогою
Терморегулятор може керувати водяною теплою підлогою за допомогою електротермічного сервоприводу з робочою напругою 230 В. Сервопривод має бути нормально закритим.
Зручний контроль
Температура та системні повідомлення зображаються на цифровому екрані, який також спрощує навігацію в меню. Керування роботою здійснюється трьома кнопками. Усі параметри зберігаються в енергонезалежній пам'яті.
Підтримка потрібного діапазону температур
Особливістю terneo rk є можливість прямо настроїти гістеререзис температури в діапазоні від 0,5 до 25 °C. Встановивши діапазон підтримуваної температури, ви можете зменшити кількість увімкнень/вимикань терморегулятора, що продовжить термін його експлуатації.
Легкий монтаж
Все, що потрібно для монтажу, вже в комплекті! Встановлення відбувається на стандартну DIN-рейку завширшки 35 мм.
Безпека під час використання
Корпус терморегулятора виготовлений із негорючого полікарбонату. Пристрій має термозахист: за зростання температури всередині корпусу до 80 °C, робота терморегулятора зупиниться. Оновлення роботи відбудеться після зниження температури до 60 °C і натискання однієї з кнопок.
Універсальний терморегулятор
Пристрій сумісний із більшістю нагрівальних кабелів, представлених на ринку. Терморегулятор підтримує роботу з аналоговим датчиком (R10) у діапазоні температур від -30 до 90 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DS Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | -55 град. |
| Максимальна температура регулювання | 125 град. |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 53 мм |
- Ціна: 1 349 ₴


Відправка з 09 квітня 2026
