Світлорегулятор 600ВА Asfora Schneider Electric білий
Світлорегулятор 600ВА Asfora Schneider Electric
Прохідний поворотний димер призначений для керування освітленням з одного місця (ввімкнення, вимкнення, димування) або декількох місць (ввімкнення, вимкнення) за допомогою прохідних вимикачів. Організований електронний захист від короткого замикання.
Мінімалістичний дизайн, приваблива ціна, сучасні стандарти, якісні матеріали, щоб роками витримувати повсякденні навантаження – все це серія Asfora!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Діммер |
| Тип диммера | Поворотний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 600 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴








