Дверний замок MUL-T-LOCK-ESETY MATRIX_DFM1



Основний сувальдний замок 3-спрямованого замикання MUL-T-LOCK-ESETY Matrix DFM1. Патентований шестеренчастий механізм приводу ригелів. Легке перекодування у разі втрати ключа. Можливість додаткового підсилення замку захисними пластинами з марганцевої сталі. Міжцентрова відстань 85 мм, BackSet 65 мм, 4 сталеві ригелі Ø 18 мм, вихід 36 мм. Реверсивна заскочка з нержавіючої сталі. Вихід вертикальних тяг 20 мм. Комплектація: замок, 3 ключі довжиною 100 мм та кодова картка. Зворотна планка, тяги не постачаються.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 6 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 36 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Так |
| Backset | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 563 ₴


Відправка з 05 квітня 2026
