Дверной замок MUL-T-LOCK MATRIX DFM30328M


Дверной замок MUL-T-LOCK MATRIX DFM30328M
Основний замок 3-направленого замикання MUL-T-LOCK- ESETY Matrix DFM3 з двома системами замикання: циліндровий механізм стандарту EuroDIN керує додатковим ригелем та блокує «основний» сувальдний замок; патентований шестеренчастий сувальдний механізм приводу ригелів Matrix. Легке перекодування у разі втрати ключа. Можливість додаткового підсилення замка захисними пластинами з марганцевої сталі. Mіжцентрова відстань 85 мм. BackSet 65 мм. 4 сталеві ригелі Ø 18 мм, вихід 36 мм. Додатковий сталевий ригель, вихід 24 мм. Реверсивна заскочка з нержавіючої сталі. Вихід вертикальних тяг 20 мм. Комплектація: замок, 3 ключі довжиною 110 мм та кодова картка. Зворотна планка, тяги не постачаються.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mul-T-Lock |
| Страна производитель | Израиль |
| Применение замка | Защитная конструкция, Металлическая дверь |
| Тип установки замка | Врезной |
| Открытие блока | Универсальное (переналаживаемое) |
| Класс защиты замка | 4 |
| Материал замка | Оцинкованная сталь |
| Цвет замка | Хром |
| Механизм секретности | Цилиндровый, Сувальдный |
| Количество механизмов | 2 |
| Возможность замены механизма | Да |
| Количество направлений запирания | 3 |
| Количество точек запирания | 7 |
| Межосевое расстояние | 85 мм |
| Количество ригелей | 5 |
| Форма ригеля | Цилиндрическая |
| Диаметр ригеля | 18 мм |
| Выход ригеля | 40 мм |
| Выход вертикальных тяг | 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Реверсивная защелка | Да |
| Открытие устройства | Ключом |
| Возможность перекодировки | Да |
| Backset | 65 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 753 ₴


Отправка с 22 мая 2026
