Дверна ручка скоба Pasini SCETTRO 600мм антична бронза
Дверна ручка скоба Pasini SCETTRO 600мм антична бронза.
Дверні ручки PASINI - це бренд, і стиль, і гарна ціна, а головне, це висока якість!
Самі ручки виготовлені з латуні. Вони масивні та міцні. Поворотний механізм і пружина зроблені з найкращої сталі для максимального терміну експлуатації.
Покриття, використовувані з латунню, абсолютно безпечні для здоров'я людини на відміну від інших сплавів. На фабриці PASINI не використовується цинк, т. к. він токсичний і заборонений для виробництва багатьох товарів. Всі дверні ручки проходять тест на стійкість покриття, перебуваючи 72 години в солоній воді (відповідає одному року експлуатації). PASINI захищають все покриття подвійним шаром лаку на всіх ручках.
Дизайн кожної моделі з колекції "Італійські дверні ручки PASINI" викликає захоплення у кожного, взяв її в руки. Філігранне виконання і точність кожної деталі важливі не тільки для зовнішнього вигляду, але і для збільшення терміну служби.
Купити дверні ручки PASINI завжди можна в інтернет-магазині "Майстер-ключ ".
Ціна вказана за 1 штуку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasini |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Стаціонарна |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Колір | Бронзовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 1 |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 60 мм |
| Довжина ручки | 796 мм |
| Висота розетки/планки | 117 мм |
| Міжосьова відстань | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
| Розмір | 796мм |
- Ціна: 26 500 ₴












