Дверні ручки Tesa 240560 BL біла.
Датою основи іспанської компанії «Теса» вважається 1941 рік. Понад півстоліття компанія виробляє скоб'яні вироби, замки та фурнітури для дверей. Сучасна компанія Tesa є виробником однієї з найбільш модернізованої та якісної дверної фурнітури в усьому світі.
Використовуючи сучасне обладнання та багаторічний досвід виробництва, компанія пропонує споживачеві бездоганний і надійний продукт найвищої якості за прийнятною ціною. Останнім часом «Теса» входить до складу відомої групи ASSA ABLOY. Ґрунтуючись на принцип виробництва найкращої продукції, компанія продовжує стрімко розвиватися й успішно конкурує з багатьма відомими виробниками на сучасному ринку.
Дверна фурнітура компанії Tesa відповідає всім вимогам сучасного покупця, вона естетична, функціональна, прийнятна за ціною та довговічна в експлуатації.
Дверні ручки Tesa є однією з найпопулярніших товарів. Вони виготовляються в найрізноманітніших модифікаціях і різного дизайну. Основою для виготовлення дверних ручок обраний сплав ЦАМ, відомий як один із найкращих триметалевих сплавів для виробництва такої продукції. Перевагою дверних ручок є особливе покриття, яке наноситься на їхню поверхню й занурюється в соляний туман на 96 годин, що сприяє підвищенню корозійної стійкості виробів. Поверхня ручок покрита латунним напиленням і закріплена лаком, що дає змогу досягати високого рівня зносостійкості та захищати від можливих пошкоджень. Надійний фіксатор, захований у механізмі ручки-замки, дає змогу замикати двері одним легким рухом. Встановлення таких ручок просте та не займає багато часу. Засувка — зручний варіант для замикання міжкімнатних дверей, особливо, коли в будинку проживають маленькі діти.
Дверна ручка для міжкімнатних дверей
Характеристики кулястих ручок циліндричного типу:
- Якісний механізм клямки, що дає змогу гарантувати кількість циклів роботи — 400 000.
-Шароподібні ручки циліндричного типу — найнадійніший, найміцніший і плавніший механізм. Плавність досягається завдяки тому, що немає тертя й жорсткості конструкції — у 2,5 раза міцніший, ніж будь-який інший замок із трубчастим механізмом.
-Замки високого навантаження. Використання, зокрема в комерційних приміщеннях із високою прохідністю (готелі, університети, громадські будівлі, офіси та ін.)
-Стінка дверей: 33-52 мм для кулястих ручок, крім функції 07: 40-50 мм
-Backset — 60 мм
-Виліт засувки — 12,5 мм
-Аксесуари: відповідна планка, гвинти, схема монтажу
Колір: BL-білий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Поворотна |
| Тип ручки | Ручка-кноб |
| Матеріал ручки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Врізний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 1 |
| Наявність замку | Так |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Ні |
| Шестигранний ключ | Ні |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 51 мм |
| Довжина ручки | 61 мм |
| Діаметр розетки | 65 мм |
| Висота розетки/планки | 65 мм |
- Ціна: 1 750 ₴






