Додатковий замок LOB Dead Lock LM 200 врізного монтажу - призначений для установки в металеві і дерев'яна яні вхідні двері в якості замку додаткового замикання. ніверсальне застосування завдяки невеликим розмірам. Три ригеля діаметром 12 мм, Вихід 24 мм. BackSet 50 мм Сумісний з захисною фурнітурою ROSTEX та іншою захисною фурнітурою стандарту DIN. Обробка торцевої планки: матовий хром/ Комплектація: замок, кутова зворотна планка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lob |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴




