Ручка дверна латунна Pasini Laura Liscia матовий хром
Ручка дверна латунна Pasini LAURA LISCIA матовий хром
Дверні ручки PASINI — це бренд, стиль і висока якість!
Самі ручки виготовлені цілком із латуні. Вони масивні та міцні. Поворотний механізм і пружина зроблені з кращої сталі для максимального терміну експлуатації.
Покриття, використовувані з латун'ю, абсолютно безпечні для здоров'я людини, на відміну від інших сплавів. На фабриці PASINI не використовується цинк, тому що він токсичний і заборонений для багатьох товарів. Усі вироби проходять тест на стійкість покриття, перебуваючи 72 години в солоній воді (відповідає одному року експлуатації). PASINI захищають усі покриття подвійним шаром лаку на всіх ручках.
Дизайн кожної моделі з колекції "Італійські дверні ручки PASINI" викликає захоплення в будь-кого, хто взяв її в руки. Філігранний витвір і точність кожної деталі важливі не тільки для зовнішнього вигляду, але й для збільшення терміну експлуатації.
Комплектація:
- пара ручок на одні двері,
- шток,
- саморізи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasini |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 65 мм |
| Довжина ручки | 135 мм |
| Діаметр розетки | 50 мм |
- Ціна: 1 950 ₴












