Дверной замок MUL-T-LOCK M603

Замок MUL-T-LOCK® M603
Основний замок 4-направленого замикання
Зручне замикання одним обертом ключа. Можливість від’єднання тяг при вмонтованому у двері замку. Застосовується з циліндром EuroDIN із шестернею та захисною фурнітурою MUL-T-LOCK® або ROSTEX®. Для додаткового захисту – застосування додаткового механізму Gladiator® або М12 (1 або 2 шт.).
Країна-виробник: Ізраїль
Технічні характеристики:
- Mіжцентрова відстань (А) – 90 мм;
- BackSet (В) – 65 мм;
- 3 сталеві ригелі Ø 18х12 мм;
- Вихід ригелів – 20 мм;
- Реверсивна заскочка з нержавіючої сталі;
- Вихід тяг – 20 мм;
- Сторонність – універсальний (правий/лівий);
- Торцева планка: обробка – хром;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mul-T-Lock |
| Страна производитель | Израиль |
| Применение замка | Ворота, Защитная конструкция, Металлическая дверь, Деревянная дверь |
| Тип установки замка | Врезной |
| Открытие блока | Универсальное (переналаживаемое) |
| Класс защиты замка | 4 |
| Материал замка | Оцинкованная сталь |
| Механизм секретности | Цилиндровый |
| Количество механизмов | 1 |
| Возможность замены механизма | Да |
| Количество направлений запирания | 4 |
| Количество точек запирания | 4 |
| Межосевое расстояние | 90 мм |
| Количество ригелей | 3 |
| Форма ригеля | Эллипсоидная |
| Диаметр ригеля | 18 мм |
| Выход ригеля | 20 мм |
| Выход вертикальных тяг | 20 мм |
| Выход горизонтальных тяг | 20 мм |
| Комплектация | |
| Корпус замка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 003 ₴



