Рамка шестимісна Asfora Schneider Electric біла
Рамка шестимісна Asfora Schneider Electric
Декоративна рамка шестимісна призначена для встановлення на вироби серії Asfora. За допомогою рамки можна створювати багатопостові інсталяції.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 439 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴


Відправка з 09 квітня 2026
