Автоматичний вимикач 25А 1P Legrand RX3
- Автоматичні вимикальники з термомагнітом.
- Номінальний струм 6.63.
- Від' ємна здатність: 4500 при 230/400 ВА.
- Захисні характеристики типу С.
- Висока електрична зносостійкість -10 000 операцій.
- Розширений діапазон робочих температур від -25 ° C до +70 ° C.
- Оптимальний захист від коротких замисток - клас обмеження 3.
|
Модуль автоматичного вимикач з термомагнітом. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Польща |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 67 мм |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴











