Петля універсальна Armadillo 100 мм золото латунь
Петлі дверні латунні 100мм у кольорі золото
Петлі дверні Armadillo 500-C4 100x75x3 універсальні, тому петлі можна встановлювати на ліві та праві двері.
Дверні петлі Armadillo виготовляються лише з латуні. Для забезпечення м'якого та безшумного ходу механізм петлі постачають підшипниками.
Колір петлі повністю відповідає всій фурнітурі дверей Armadillo. Технологія багатошарового покриття TITANIUM забезпечує високу стійкість до зовнішніх впливів і бездоганний зовнішній вигляд дверної петлі на весь термін експлуатації.
Максимальне навантаження на петлю Armadillo 500-C4 100x75x3 - 20 кг, відповідно на 2 петлі - 40кг, а на 3 - 60кг.
Виробник Armadillo гарантує бездоганну роботу дверної петлі 500-С4 протягом 5 років.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 20 кг |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 350 ₴









