Петля універсальна Armadillo 100 мм перламутровий нікель латунь
Петлі дверні 100 мм перламутровий нікель латунь
Петлі дверні універсальні Armadillo 500A-4 100x75x3.0 перламутровий нікель
Розміри (мм)
4" 100х75х2,5
Модифікації:
500 А-з маленьким ковпачком
500C-з плоским ковпачком
Варіанти виконання:
| 500А | 500С |
|
РВ — латунь полірована |
РВ — латунь полірована ВВ-латунь матова АВ — стара бронза PN — нікель перламутровий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 20 кг |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴



