Автоматичний вимикач ABB 1A S201 C1
Автоматичний вимикач (АВ) призначено для захисту провідників, від перегріву і короткого замикання (КЗ).
System pro M compact Це найбільш повну серію модулів автоматичних вимикачів та пристроїв захисту від усіх наявних на ринку. Ця серія застосовується в житлових будинках, комерційних і промислових будівлях. Завдяки сучасним технічним характеристикам, нові автоматичні вимикачі серії system pro M compace є найкращим рішенням для будь- якої задачі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Комутаційна зносостійкість | 20000 циклів |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 1 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴









