Петля дверна ліва Fuaro 413-4 100*75*2,5 CP хром
Петля дверна знімна Fuaro 413-4 100*75*2,5 CP хром блискучий
Петля Fuaro 413-4 знімна сталева петля для лівих дверей.
Петля в габаритах 100*75*2,5 мм підходить для встановлення на дерев'яні двері, відповідно ліві петлі на ліві двері, праві петлі на праві двері.
Найважливішою характеристикою сталевих петель є їх надійність і тривалий термін експлуатації. Виробник Fuaro гарантує ресурс для сталевих петель понад 1 млн циклів відчинянь дверей. Упірний підшипник кочення забезпечує плавне безшумне відчинення дверей.
Гальванічне покриття петель Fuaro відповідає кольору дверних ручок та іншої фурнітури виробника.
Максимальне навантаження на 2 петлі Fuaro 413-4 - 30кг.
Максимальне навантаження на 3 петлі Fuaro 413-4 - 45кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Ліве |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 15 кг |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 95 ₴










