Петля дверна ліва Armadillo 125 мм латунна
Петля дверна ліва Armadillo 125 мм латунна
Петлі дверні міжкімнатні 125 мм латунні Armadillo призначені для встановлення на дерев'яні двері. Петли Armadillo 613-5 GP знімні, тому на ліві двері встановлюються ліві петлі, а на праві відповідно праві петлі.
Дверні петлі Armadillo 613-5 GP виготовлені з латуні та захищені покриттям від впливу довкілля.
Дверні петлі Armadillo 613-5 GP у габаритах 125Х75Х2,5 мм витримує навантаження на 1 петлю — 20 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Ліве |
| Матеріал | Латунь |
| Покриття | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 125 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 20 кг |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴









