Силова розетка кабельна 16А 3Р+N+З Bals



Силова розетка кабельна 16А 5Р Bals
Bals — це німецький виробник промислових силових роз'ємів.
Якщо на роз'ємі є знак Bals CEE Norm — якість гарантована! Bals СЕЕЕ вилки та розетки міжнародного стандарту IEC 60309-1 і 60309-2, а також EN 60309 Частина 1 і Частина 2.
Сполучний штекер Bals 303 із системою затиску кабелю Multi Grip. Це унікальна система кабельного введення з литим прокладанням. Система легко підганяється до всіх типів кабелю.
Multi Grip — це затискачі без гвинтового з'єднання.
Система Multi Grip дає змогу зняти натяг кабелю, кабель безпечно зафіксований.
Ступінь захисту IP44.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bals |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Кількість фаз | 3 |
| Кількість полюсів | 5 шт. |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Форма перерізу вилки | Циліндрична |
| Форма корпусу | Циліндрична |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Спосіб установки | Переносной |
| Розетка переносна | Так |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна робоча напруга | 200 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Введення дроти | Прямий |
| Форма контактів | Круглі |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал контакту | Нікель |
| Нейтраль | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 |
| Діаметр | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267 ₴



