Ручка на планці на сувальдний замок 55мм
Ручка на планці на сувальдний замок 55мм
Ручка дверна РП-55.23-S встановлюється на двері завтовшки до 40-45мм.
Ручка на планці призначена для комплектації сувальдного замку врізного з міжцентровою відстанню 55мм.
Ручка дверна підходить до замків Border, Ельбор, Гардіан, Шерлок, Апекс та інші.
Ручка на планці встановлюється на вхідні двері до приміщення, а також міжкімнатні двері.
Ручка на планці РП-55.23-S універсальна для правих і лівих дверей.
Ручка дверна РП-55.23-S зроблена в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аспект |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Алюміній |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Коричневий |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 43 мм |
| Довжина ручки | 21 мм |
| Міжосьова відстань | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴








