Розетка із заземленням Legrand Mosaic




Розетка із заземленням Legrand Mosaic
Електрична розетка 2К+З без шторок з гвинтовими клемами.
Розетка 2-х модульна німецького стандарту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Покриття | Глянцеве |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205,50 ₴



