Рамка одинарна Legrand Celiane слонова кістка глянець

Рамка одинарна Legrand Celiane слонова кістка глянець
Перевага серії Celiane полягає в тому, що розетки та вимикачі зручні в монтажі. Монтаж електричних частин можна проводити на будь-якому етапі прокладання електропроводини у квартирі та будинку. Лицьові панелі (накладки) та рамки підбирають окремо за смаком господаря або дизайнера та монтуються після закінчення всіх опоряджувальних робіт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Колір кнопки | Слонова кістка |
| Стан | Новий |
| Покриття | Глянцеве |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴



