Дверний замок Mottura 40.701 повна комплектація
Дверний замок Mottura 40.701 призначений для установки в металеві та дерев'яні двері.
Виробництво Mottura (Італія)
Бічний замок. Видалення ключового отвору: 50/60 мм. Хід ригеля: 36 мм, з 4-ма оборотами. 5 ключів Корпус: 80х108х18 мм; Корпус: 80х118х18 мм.
Чому наша команда буде завжди пропонувати дверні замки Mottura в пріоритеті? Відповідаю! Замки для вхідних дверей це своєрідний "мотор" двері, як людське серце, наприклад. Наше серце працює щодня з року в рік і це прекрасно, коли людина навіть не замислюється де серце знаходиться. Але варто відбутися збою, починаються проблеми і пошуки їх вирішення з однією метою, щоб знову про нього забути!
Ось так і замки Mottura, якщо ви хочете, щоб замок працював, а Ви його не помічали багато років, тоді вибирайте замки дверні Mottura. Замків на всі випадки життя у цього виробника досить, потрібно просто вибрати "свій". Для цього працюємо ми, інтернет-магазин "Майстер-ключ", ми знаємо свій товар, любимо його і ще ми професіонали локсмайстри в цих питаннях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Резервна система відкривання | Немає |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 5 |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кишеня для замку | Ні |
| Відповідна планка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видалення ключового отвору (Backset) | 50 мм |
| Довжина ключа | Короткий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 480 ₴







