Щит пластиковий навісний 36 модулів Schneider Easy9 білий



Щит пластиковий навісний 36 модулів Schneider Easy9 білий
Щит пластиковий з білими дверима. Розташування модулів у 3-х рядах по 12 модулів у кожному ряді.
Easy Schneider Electric - серія пластикових щитів для житлового будівництва. Модульне обладнання встановлюється на DIN- рейку.
Колір дверцята може бути димчастим або белым. Кут відкриття дверей 180 градусів, конструкція передбачає зміну боку відкриття.
Щит пластиковий накладний на 36 модулів призначений для встановлення всередині приміщення. Ступінь захисту щита від пилу і вологи IP40.
У щиті немає перфорованих отворів для введення кабелів, отвори необхідно зробити за допомогою дрелі.
Щит укомплектований DIN-рейкою, нейтральною і за землею шинами.
Щит вмонтований, глибина щита адаптована для стін з пониженою товщиною.
Щит виготовлений із самозагасаючого пластику. Стійкість до вогню та високої температури дорівнює 650 градусів за Цельсієм протягом 30 хвилин.
Schneider Electric створює щитки обліку і розподіл з пластику для вмонтованого монтажу і для зовнішнього кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Квартирний |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Розташування | Вертикальне |
| Режими роботи | Тривалий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Розрахункова кількість модулів | 36 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 451 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Глибина | 103 мм |
| Маса | 1.7 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Передні двері | Без замку |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Настінний |
| Ступінь захисту, IP | 40 |
| Кут відкривання дверей | 180 |
| Можливість правостороннього і лівостороннього навішування двері | Так |
| Кількість модулів | 36 |
| Тип продукції | Готовий продукт |
- Ціна: 1 326 ₴



