Ручка дверна ARMADILLO BRISTOL латунь матова
Ручка дверна ARMADILLO BRISTOL латунь матова
Пропонований зразок вирізняється сучасним дизайном, квадратною основою, гарною якістю та прекрасною ціною!
Ручки дверні міжкімнатні комплектуються спеціальними накладками для зачинення під ключ, французький ключ або WC (за окрему плату).
Купити дверну ручку «Armadillo» можна легко та просто в компанії "Майстер Ключ".
Комплектація:
- пара ручок на одні двері,
- шток,
- саморізи,
- стяжні гвинти.
Додатково:
- Накладка під WC (фіксатор)
- Накладка під ключ (циліндр)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Золотистий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Форма розетки/планки | Квадратна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 59 мм |
| Довжина ручки | 120 мм |
| Ширина розетки/планки | 51 мм |
| Висота розетки/планки | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴









