Дверні ручки міжкімнатні ARMADILLO Laguna матовий нікель
Вісім захисних шарів послідовно наносяться на тіло ручки за технологією багатошарового покриття TITANIUM забезпечує високу стійкість до зовнішніх впливів і бездоганний зовнішній вигляд на весь термін експлуатації дверних ручок навіть якщо це ручки в кольорі поліроване золото. Всі ручки ARMADILLO оригінальні та сучасні. При неперевершеній якості ручок помірна вартість. Гарантійний термін роботи виробу без втрати якості 12 місяців.
Пропонована модель є аналогом італійської ручки River від фабрики Mandelli. На відміну від оригіналу модель виготовлена зі сплаву Zamak, що дозволяє значно знизити ціну виробу.
Ручки дверні міжкімнатні комплектуються спеціальними накладками для закривання під ключ, французький ключ або WC (за окрему плату).
Комплектація:
- пара ручок на одні двері
- Шток
- саморізи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Сатин |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 0.74 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 85 мм |
| Довжина ручки | 130 мм |
| Діаметр розетки | 56 мм |
| Висота розетки/планки | 12 мм |
- Ціна: 1 350 ₴








