Рамка 1-я Jung LS 990 алюміній
Серія Алюміній приваблює завдяки чистоті форми та натурального матеріалу, з якого виготовлені вироби.
Вимикачі LS990 алюміній - класика дизайну вимикачів, чіткі форми якої ідеально виглядають у будь-яких інтер'єрах. Чітка геометрична форма та матеріал говорять однозначно — ця серія номер один!
Накладки та кришки для вимикачів LS 990 алюміній мають натуральний колір алюмінію матового.
Щоб досягти ступеня захисту IP44, використовується ущільнювальна мембрана 551 WU.
Щоб досягти ідеальної візуалізації, для вимикачів і розеток LS 990 алюміній використовуються рамки від 1-постової до 5-постової. Всі рамки універсальні, з можна встановлювати горизонтально та вертикально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 135 ₴






