Розетка комп'ютерна RJ45 CAT.5e UTP Asfora Schneider Electric бронза
Розетка комп'ютерна RJ45 CAT.5e UTP Asfora Schneider Electric бронза
Комп'ютерна розетка використовується для підключення дроту типу "вита пара".Роз'єм стандарту RJ45 (8 контактів).
Мультимедійна розетка RJ45 UTP KAT.5E Asfora - механізм із супортом вбудованого монтажу для виконання комунікаційних функцій.
Ступінь захисту розеток та вимикачів Asfora IP20. Розетки та вимикачі Asfora виготовлені з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику. Клеми безгвинтові, контакти мідні. Schneider Electric Asfora отримала сертифікати NF, TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR.
Рамки купуються окремо. Для реалізації багатопостового монтажу передбачені рамки двох, трьох, чотирьох, п'яти та шести постів горизонтального монтажу або двох і трьох постів вертикального монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Мережева розетка |
| Категорія | 5 |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-45 |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 43 мм |
| Колір | Бронзовий |
- Ціна: 377 ₴


Відправка з 09 квітня 2026
