Розетка комп'ютерна RJ45 CAT.5e UTP Asfora Schneider Electric антрацит
- Під замовлення
- Код: EPH4300171
Відправка з 09 квітня 2026377 ₴
Розетка комп'ютерна RJ45 CAT.5e UTP Asfora Schneider Electric антрацит
Комп'ютерна розетка використовується для підключення дроту типу "вита пара".Роз'єм стандарту RJ45 (8 контактів).
Мультимедійна розетка RJ45 UTP KAT.5E Asfora - механізм із супортом вбудованого монтажу для виконання комунікаційних функцій.
Ступінь захисту розеток та вимикачів Asfora IP20. Розетки та вимикачі Asfora виготовлені з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику. Клеми безгвинтові, контакти мідні. Schneider Electric Asfora отримала сертифікати NF, TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR.
Рамки купуються окремо. Для реалізації багатопостового монтажу передбачені рамки двох, трьох, чотирьох, п'яти та шести постів горизонтального монтажу або двох і трьох постів вертикального монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Мережева розетка |
| Категорія | 5 |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-45 |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 43 мм |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 377 ₴



