Розетка подвійна із заземленням Asfora Schneider Electric бронза
Розетка подвійна із заземленням Asfora Schneider Electric бронза
Електрична розетка подвійна із заземленням призначена для встановлення в приміщеннях із трижильним електропроводом. До контактних затискачів розетки під'єднується фазний, нульовий робочий і нульовий захисний провідники.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Колір корпусу | Бронза |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 123 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴



