Вимикач потрійний Asfora Schneider Electric бронза

Вимикач потрійний Asfora Schneider Electric бронза
Вимикач 3-клавішний дає змогу керувати трьома різними лампами або трьома групами ламп з одного місця. Його конструкція дуже зручна для керування освітленням, оскільки світло можна вмикати та вимикати частково, освітлюючи лише потрібну зону. Водночас інші лампи вимкнені, що дає змогу заощаджувати електроенергію.
Вимикачі виглядають елегантно, підкреслюють індивідуальність та стиль. А також надають почуття комфорту та зручності.
Ступінь захисту розеток та вимикачів Asfora IP20. Розетки та вимикачі Asfora виготовлені з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику. Клеми безгвинтові, контакти мідні. Schneider Electric Asfora отримала сертифікати NF, TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR.
Рамки для кольорових розеток та вимикачів Asfora купуються окремо. Для реалізації багатопостового монтажу передбачені рамки одно, двох, трьох, чотирьох, п'яти та шести постів горизонтального монтажу або двох і трьох постів вертикального монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Бронза |
| Колір кнопки | Інший |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Перетин проводів, що підключаються | 1.5 кв.мм |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Вага | 0.05 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 43 мм |
- Ціна: 244 ₴


Відправка з 08 квітня 2026
