Вимикач одноклавішний маршовий Asfora Schneider Electric алюміній



Вимикач одноклавішний маршовий Asfora Schneider Electric алюміній
Призначається для зручного керування джерелами світла (лампами, люстрами, світильниками) у приміщеннях будь-якого типу. Дозволяє керувати освітленням одночасно з двох робочих точок.Корпус вимикача виготовлений з термостійкого зносостійкого пластику АБС типу, що не сприйнятливий до займання.
Ступінь захисту розеток та вимикачів Asfora IP20. Розетки та вимикачі Asfora виготовлені з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику. Клеми безгвинтові, контакти мідні. Schneider Electric Asfora отримала сертифікати NF, TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR.
Вимикачі виглядають елегантно, підкреслюють індивідуальність та стиль. А також надають почуття комфорту та зручності.
Рамки для кольорових розеток та вимикачів Asfora купуються окремо. Для реалізації багатопостового монтажу передбачені рамки одно, двох, трьох, чотирьох, п'яти та шести постів горизонтального монтажу або двох і трьох постів вертикального монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Колір кнопки | Алюміній |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Максимальне навантаження на лінію | 2300 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Перетин проводів, що підключаються | 1.5 кв.мм |
| Вага | 0.05 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 43 мм |
| Ширина | 83 мм |
- Ціна: 208,50 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб індивідуально упакований



