Реле Finder 66.82.8.230.4000 30A 230V
Реле Finder 66.82.8.230.4000 30A 230V
Силове реле 66-ї серії, Faston 250 (6.3x0.8 мм) з фланцевим роз'ємом знизу, 2 контакти 30A, котушка 230 В АС.
Особливості:
- Номінальний струм контактів 30А
- Фланцевий роз'єм
- З'єднання Faston 250
- Посилена ізоляція між котушкою і контактами
Характеристики:
- Контактна група: 2 контакти
- Номінальний струм/Макс. піковий струм: 30/50 (CO)
- Номінальна напруга/Макс. напруга: 250/440 В
- Час вкл/викл: 8/15 мс
- Діапазон температур,°C: -40...+70
- Категорія захисту: RT II
Характеристики котушки
Версія для АС
|
Номін. напругою. UN |
Код котушки
|
Робочий діапазон
Umin Umax |
Опору R |
Ном.струм I при UN (50Гц) |
|
|
В |
|
В |
В |
Ω |
мА |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8.012 |
9.6 |
13.2 |
11 |
300 |
|
24 |
8.024 |
19.2 |
26.4 |
50 |
150 |
|
110/115 |
8.110 |
88 |
126 |
930 |
32,6 |
|
120/125 |
8.120 |
96 |
137 |
1,050 |
30 |
|
230 |
8.230 |
184 |
253 |
4,000 |
15,7 |
|
|
|
|
|
|
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Кількість перемикаючих контактів | 2 шт. |
| Час спрацьовування | 8 мс |
| Час повернення | 15 мс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 4000000 циклів |
| Комутаційна зносостійкість | 100000 циклів |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 30 А |
| Максимальний струм | 50 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Споживана потужність | 2.3 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 59.5 мм |
| Висота | 31 мм |
| Ширина | 33.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 791 ₴










