Дверна ручка скоба Pasini 800 латунь
Дверна ручка скоба Pasini 800 латунь
Дверні ручки PASINI - це бренд, і стиль, і гарна ціна, а головне, це висока якість!
Самі ручки виготовлені з латуні. Вони масивні та міцні. Поворотний механізм і пружина зроблені з найкращої сталі для максимального терміну експлуатації.
Покриття, використовувані з латунню, абсолютно безпечні для здоров'я людини на відміну від інших сплавів. На фабриці PASINI не використовується цинк, тому що він токсичний і заборонений для виробництва багатьох товарів. Всі дверні ручки проходять тест на стійкість покриття, перебуваючи 72 години в солоній воді (відповідає одному року експлуатації). PASINI захищають все покриття подвійним шаром лаку на всіх річках. Дизайн кожної моделі з колекції "Італійські дверні ручки PASINI" викликає захоплення у будь-якого, взяв її в руки. Філігранне виконання і точність кожної деталі важливі не тільки для зовнішнього вигляду, але і для збільшення терміну служби. Купити дверні ручки PASINI завжди можна в інтернет-магазині "Майстер-ключ".
Ціна вказана за 1 штуку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasini |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Стаціонарна |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 1 |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 60 мм |
| Довжина ручки | 260 мм |
| Діаметр розетки | 45 мм |
| Міжосьова відстань | 220 мм |
- Ціна: 3 500 ₴












