Замок врізний циліндровий Fuaro 200-4М PB
Замок врізний циліндровий Fuaro 200-4М
Дверний замок Fuaro 200-4М призначений для встановлення в дерев'яні та легкі металеві двері громадських та житлових приміщень.
Fuaro 200-4М - врізний додатковий замок циліндрового типу. Корпус замку передбачає встановлення циліндрового механізму. Корпус замка циліндр не комплектується.
Конструкція корпусу дозволяє встановити на замок броненакладку і таким чином захистити циліндр від висвердлювання.
Баксет замку 51мм, це відстань від краю лицьової планки до уявної осі, що проходить через середину отвору.
Вихід 4-х циліндричних ригелів провадиться за три обороти на 30мм. Ригелі виготовлені із сталі. Лицьова та відповідна планки сталеві.
Корпус замку сталевий пофарбований.
Замок врізний циліндровий Fuara 200-4М зроблений в Китаї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Латунь полірована |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 4 |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 11 мм |
| Вихід ригеля | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 51 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 0.44 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 280 ₴









