Замок врізний KALE 156F
Замок призначений для встановлення в дерев'яні та металеві двері.
Ця модель додаткового замку популярна завдяки своїм розмірам.
Замок дуже простий і у встановленні, і у використанні.
Секретна частина замку управляється хрестоподібним ключем (ключів у комплекті може бути 3 або 5).
Корпус, що замикає ригель та лицьова планка виготовлені зі сталі. Вихід ригеля на 3 обороти.
Турецький виробник Kale Kilit дає гарантію на виріб 5 років.
Про замки KALE
Магазин "Майстер-ключ" не боїться пропонувати продукцію Kale Kilit. Ми не сумніваємося у її якості. Час – це дуже серйозний суддя. Більше 20 років ми продаємо дверні замки KALE, пам'ятаємо, що колись вони були в червоних корпусах, з унікальною конструкцією дверної клямки. За ці роки виробник розробив велику кількість новинок, які відповідають запитам сьогодення.
Питання безпеки житла вирішуються легко з виробами турецького виробника Kale Kilit, тому що виробник підходить до їх вирішення комплексно. Величезний вибір дверних замків для будь-яких, наголошую, для будь-яких дверей, циліндри замку всіх класів безпеки, броненакладки в асортименті та безліч різноманітних аксесуарів для встановлення замка.
Найкращі відгуки користувачів, хороша працездатність, стандартизація, гарантія та багато іншого дозволяє нам рекомендувати все замкові вироби під маркою Kale українським покупцям.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Хрестовий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Резервна система відкривання | Немає |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 3 |
| Майстер-ключ | Ні |
| Відповідна планка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
| Загальні | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 48 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 796 ₴










