Замок врізний циліндровий Kale 201 ВS 20 мм
Замок врізний циліндровий Kale 201 ВS 20 мм
Додатковий врізний замок циліндрового типу з баксет 20мм.
Дверний замок Kale 201 призначений для установки в різноманітні металеві конструкції типу решіток, хвірток та ін.
Замикання відбувається за один оберт циліндра ригелем у вигляді гачка.
Замок комплектується планкою у відповідь, накладками на ключовий отвір, саморізами.
Серцевина для замку купується окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері, Вікно, Ворота, Ролети, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Крюкоподібна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Резервна система відкривання | Немає |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 20 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Кишеня для замку | Ні |
| Відповідна планка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
| Загальні | |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 0.81 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| колір лицьової планки | Латунь |
| Вага | 0.81 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 414 ₴








