Замок врізний сувальдний Apecs T-21/S6-L лівий
Замок врізний сувальдний Apecs T-21/S6-L лівий
Замки врізні сувальдні Apecs T-21/S6-L призначені для замикання дверей різного типу: металевих дверей, дверей гаражних, різних металоконструкцій. Замок легко встановлюється й підходить для лівих дверей, об бік вказує маркування R-правий або L-лівий.
Замок відчиняється й закривається ключем. Ключ може бути витягнутий із замку тільки після другого чи четвертого півоборту. Механізм замикання здійснюється виходом трьох циліндричних сталевих стрижнів діаметром 18 мм, довжина виходу стрижнів 40 мм.
У замку є четвертий ригель, що працює як засув із внутрішньої сторони.
У замку передбачені захист від перепилювання ригелів, зламу, розкриття відмичками, висвердлювання робочих елементів замка. Замок Apecs T-21/S6 — стійкий до злому. Під час зачинення замка на 4 оберти ключовий отвір зовні закривається шторкою.
Замок врізний сувальдний Apecs T-21/S6-L правий встановлюється з ручками з міжосьовою відстанню 42 мм (ручки купуються окремо).
Габаритні розміри: 135х146х30мм
Замок Apecs T-21/S6 комплектується 5 латунними ключами.
Замок Apecs T-21/S6 виробляється в Китаї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Ліве |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 5 |
| Міжосьова відстань | 42 мм |
| Кількість ригелів | 5 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 66 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 137.5 мм |
| Ширина | 33.5 мм |
| Висота | 245 мм |
| Вага | 1.67 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 677 ₴









