Відповідна планка AGB без язичка в кольорі сатен.
Відповідна планка AGB без язичка — стандартна відповідна частина для міжкімнатних замків AGB Centro і AGB Mediana Evolution.
Відповідна планка AGB без язичка доступна в різній колірній гамі відповідно до обраного механізму.
Матеріал виготовлення — сталь. Товщина 2 мм.
Виробник AGB.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Відповідні планки |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 22 мм |
| Висота | 82 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴





