Замок врізний Mottura 54.784 залежний лівий
Замок врізний Mottura 54.784 лівосторонній
Дверний замок Mottura 54.784 лівий призначений для установки в металеві двері.
Замок врізний Mottura 54.784 - двосистемний замок, що об'єднує в одному корпусі дві принципово різні системи безпеки циліндрову та сувальдну. Разом 9 точок замикання в горизонтальному напрямку.
Замок врізний Mottura 54.784 залежний, тобто спочатку сувальдний ключ замикає верхню частину замка на 4 циліндричні ригелі діаметром 18мм. Нижня циліндрова частина замку замикається після верхньої циліндром Euro-профілю, при цьому блокуючи верхні замикаючі ригелі, а також ховається замковий отвір сувальдного механізму. Відкриття проводиться у зворотній послідовності. Замки Mottura 54.784 ліві та праві.
Замок Mottura 54.784 відноситься до замків основного типу, тобто замок із клямкою. Потужна сталева клямка діаметром 20мм може відкриватися ключем, а також натискною ручкою, наявність якої передбачено в конструкції замка. Дверна ручка купується окремо!
Замок сувальдний Mottura 54.784 забезпечує замикання дверей у трьох напрямках - горизонтальному та вертикальному.
Mottura - лідер і новатор у виробництві важких замків для броньованих дверей найвищого класу безпеки. Правильно кажуть виробники таких дверей, безпека житла - це комплекс заходів, конструкція дверей плюс надійний замок, секретний циліндр і захисна броньовані фурнітура, додадуть локсмайстры. А клієнту безумовно важливе питання довговічності і зручності у користуванні. Всі ці запити об'єднує продукція Mottura.
Увага! Ціна вказана за замок врізний Mottura 54.784. Додаткові деталі (планка, декоративні накладки, тяги, секретний циліндр і ручки) купуються окремо.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Ліве |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий, Сувальдний |
| Кількість механізмів | 2 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 11 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 9 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Механізм, що замикається | Скошений циліндричний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Резервна система відкривання | Немає |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 63 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Додатковий механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 5 |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кишеня для замку | Ні |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 564 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 8 250 ₴








