Замок врізний сувальдний Mottura 52.780
Замок врізний сувальдний Mottura 52.780
Мій будинок - моя фортеця .
На сьогоднішній день зробити фортецю з вхідних дверей дуже реально. Коли на Українському ринку з'явилися потужні сталеві замки Mottura , покупці сміялися: "Цей замок двері обірве!"
Замок Mottura гідний хорошої двері. Це надійний страж на багато років. Коли дитячі пальчики ключем, без будь-яких зусиль приводять в рух всю сувальдную систему, ти й не помічаєш, що це замок у кілька кілограм. Він охороняє!!! Він надійний і зручний. І не потрібно турбуватися, і згадувати бік дверей ліву або праву, виробник все передбачив, зробивши замок універсальним.
Користуйтеся комфортно. Живіть безпечно!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 63 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Ні |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 5 |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 356 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 5 250 ₴











